Hakkımızda

Enerji Mühendisliğinde 10 Yıl Tecrübemiz var!

Başarı, devamlılık gerektirir. Başarıya giden yolda sona ilk adımla ulaşılmıyor, ilerlemek için ikinci adımı da atmak gerekir.

MİSYONUMUZ

Verimliliğimizi arttırarak ve faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda çevreye, topluma ve çalışanlara değer katıp, iş sağlığı ve güvenliği başta olmak üzere, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın görüşlerini dikkate alarak aynı zamanda teknoloji ve bilimden yararlanarak müşterilerimize etkin ve sürdürülebilir çözümler sunmak. Tek elden yönetim olan Entegre Yönetim Sistemi sürekliliğin sağlanması bizim en temel görevimizdir.

VİZYONUMUZ

Bizi daha ileriye götüreceğine inandığımız üç önemli değer; EĞİTİM, AZİM VE TEKNOLOJİ ile kendimizi sürekli geliştirip bu alanlarda öncülük ederek ve ülkemize değer katarak evrensel pazarda öncelikli tercih edilen firma haline gelmek.

DEĞERLERİMİZ

Güven, TEKNİK A.Ş. olarak bizim en önemli değerimizdir. Sınırları tüm taraflar için net olan şeffaf ve sürdürülebilir ticari ilişkiler ana hedefimizdir.

Yenilikçilik daha kaliteli hizmet ve/veya ürünü daha ekonomik, daha hızlı üretme vizyonumuzdur. Ar-ge faaliyetlerimizin odağını bu vizyon şekillendirir.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Tüm işlerimizde tam zamanında kavramına uygun olarak hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz.

Paylaşmak TEKNİK A.Ş. için önemlidir. Paylaştıkça büyüdük, büyüdükçe paylaştık. Bu nedenle tüm ekonomik ve sosyal değerlerimizi çekinmeden paylaşmaya devam ediyoruz.

Teknik İnovasyon Mühendislik

İsmail Ferhat Özlü: Yetkili Elektrik Mühendisi

Diploma No: 8258 (YTÜ)

EMO Sicil No: 50889

Bize Ulaşın 0850 305 4352